Narożniki do 230cm

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-100 z 119 pozycji
Filtrowanie

Cena

1 290,00 zł - 2 610,00 zł

Styl

Szerokość mebla

200 - 250

Dodatkowe opcje

Pokaż/ukryj opcje

powierzchnia spania

idealne przeznaczenie

Narożniki do 230 cm

Nasz sklep internetowy ma możliwość zapewnienia najszerszego wyboru narożników w dowolnej konfiguracji i wymiarach, aby w jak najpełniejszy sposób zaspokoić najbardziej wymagające pragnienia naszych potencjalnych nabywców. Jednocześnie oferujemy zarówno niedrogie, jak i niezawodne opcje narożników.

Nowoczesne salony różnią się indywidualnością i różnorodnością gustów. Dlatego zakupiona sofa powinna być stylistycznie harmonijna z innymi elementami wnętrza. Szczególnie popularne są rozwiązania narożne, które pozwalają na bardziej efektywne i racjonalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Jednocześnie narożniki mogą być nie tylko surowe ale także bardzo luksusowe produkty, które mogą stać się prawdziwą atrakcją najbardziej oryginalnego wnętrza.

Należy zauważyć, że różnorodność prezentowanych przez nas modeli sof oznacza możliwość wyboru w każdym przypadku najbardziej optymalnej opcji. Jednak dla naprawdę poprawnego wyboru, uwzględniającego najważniejsze punkty, zawsze warto skontaktować się z naszymi konsultantami. Posiadają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby dokładnie określić rzeczywiste potrzeby klienta i zaproponować mu najbardziej optymalną opcję dla jego wymagań i oczekiwań również odnośnie wymiarów narożnika do Twojego pomieszczenia.

Średni narożnik do 230cm

Mniejsze narożniki o szerokości do 230cm znajdą swoje miejsce w mieszkaniach, w których pokoje są małe. Wstawiając do nich narożniki o małej szerokości można uzyskać w pełni funkcjonalną, praktyczną powierzchnię wypoczynkową.

Zobacz również: małe narożniki oraz mały narożnik z funkcją spania

do góry
  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło