Narożniki do 300cm

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-20 z 69 pozycji
Filtrowanie

Cena

1 455,00 zł - 2 940,00 zł

Styl

Szerokość mebla

0 - 310

Dodatkowe opcje

Pokaż/ukryj opcje

powierzchnia spania

idealne przeznaczenie

Duże narożniki: luksus, na który zasługuje każda rodzina

Jeśli masz liczną rodzinę lub często odwiedzasz znajomych, to będziesz musiał pomyśleć o zapewnieniu komfortowych warunków do wspólnego spędzania czasu. W tym celu najlepiej kupić specjalne meble. Pozwalają na komfortowy pobyt każdemu, kto chce odpocząć. Duże sofy narożne to meble zajmujące powierzchnię 3,5–4 metrów kwadratowych. mi wyznaczyć powierzchnię co najmniej 5 metrów kwadratowych. Nadają się do dużych salonów, staną się prawdziwą ozdobą wnętrza i źródłem dumy dla właścicieli.

Zalety dużego narożnika

Narożnik zwany często sofą narożną to mebel tapicerowany, której części siedziska są ustawione pod kątem prostym do siebie. Mogą mieć takie same lub różne rozmiary. Wybierając duży narożnik do salonu zyskujesz następujące korzyści:

 • Możliwość wygodnego zakwaterowania kilku osób jednocześnie. Co więcej, możesz nie tylko siedzieć, ale usadowić się nogami, z tacą, książką, położyć się, a nawet zasnąć od razu.
 • Narożniki o dużych rozmiarach wyróżniają się różnorodnością kształtów. Często składają się z modułów, które można przestawiać względem siebie. Dzięki temu możesz dostosować meble do swoich potrzeb.
 • Jedna lub nawet dwie części sofy mogą z łatwością przekształcić się w ogromne miejsce do spania. Możesz postawić na nim całą rodzinę z dziećmi - i nikt nie będzie sobie przeszkadzał.
 • Duże sofy mają pudła i szuflady do przechowywania pościeli i innych rzeczy. Jest to bardzo wygodne.
 • Niektóre modele mają półki lub nawet małe stoliki kawowe, które wysuwają się po rozłożeniu sof. Można na nich postawić filiżanki z herbatą lub położyć na nich książki lub gazety.
 • Duże narożniki bez przesady prezentują się szykownie we wnętrzu. Tworzą atmosferę przytulności i komfortu.

Chcąc kupić duży narożnik, proponujemy zapoznać się z ofertami sklepu internetowego Allmeblo. Prezentujemy produkty własnej produkcji, które wyróżniają się jakością, stylowym wyglądem i funkcjonalnością.

Wybieramy dużą sofę

Jeśli masz duży salon, po prostu nie możesz obejść się bez narożnika o odpowiednim rozmiarze. Kupując dużą sofę, należy wziąć pod uwagę:

 • Wielkość pokoju: duża sofa nie powinna wyglądać na nieporęczną. Spowoduje to pewne niedogodności. Dlatego wymiary pokoju i mebli powinny być proporcjonalne.
 • Dostępność mechanizmu transformacji. Większość sof narożnych można łatwo przekształcić w wygodne miejsca do spania i odpoczynku. Wybierz odpowiedni mechanizm w zależności od położenia narożnika i jego przeznaczenia lub osobistych preferencji.
 • Design: katalog prezentuje duże sofy narożne utrzymane w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Mebel można dopasować do każdego wnętrza. Nowoczesne modele wyróżniają się zwięzłymi formami i funkcjonalnością. Mogą składać się z części modułowych. Klasyczne duże sofy to prawdziwe dzieła sztuki, zdobione skórą, drogimi tkaninami, naturalnym drewnem.
 • Kolor: jest istotnym elementem we wnętrzu. Możesz wybrać sofę pasującą do głównej kolorystyki salonu. Ale meble o kontrastujących odcieniach wyglądają niecodziennie i pięknie w nowoczesnych wnętrzach.

Posiadamy narożniki własnej produkcji. Możesz kupić gotowe produkty z magazynu lub zamówić duży narożnik według własnych wymiarów.

Duże narożniki do 300cm

Idealnie duże, by pomieścić całą rodzinę. Narożniki do dużych salonów, z możliwością rozbudowy. Narożniki modułowe, duże narożniki w stylu loftowym. Duże narożniki z funkcją spania. Duże narożniki jak klocki. Duże nowoczesne narożniki.

Zobacz również: małe narożniki oraz mały narożnik z funkcją spania

 • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło