Stoły

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji
Filtrowanie

Cena

645,00 zł - 3 345,00 zł

Stoły do ​​kuchni, salonu i jadalni z gwarancją producenta

Stoły to meble, które znajdują się absolutnie w każdym domu czy mieszkaniu. Te meble już dawno przeszły do ​​kategorii pilnej potrzeby. Są używane do wielu różnych celów. Stoły do ​​jadalni są zasłużenie bardzo popularne. Produkowane są w różnych wzorach, które doskonale będą współgrać z wystrojem domowej kuchni czy jadalni. Istnieje wiele materiałów do wykonania takich stołów, ale w tym przypadku najczęściej używa się drewna. Nie mniej ważne są stoły kuchenne. Stawia się im szereg wymagań, których maksymalna liczba musi zostać spełniona. Jedzenie jest często przygotowywane na powierzchniach takich stołów. Dlatego powinny być nie tylko stylowe i harmonijne z resztą mebli kuchennych. Powierzchnia musi mieć zwiększoną ochronę przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego producenci często pokrywają go specjalnymi związkami, które pod wieloma względami pełnią funkcję warstwy ochronnej. Współcześni producenci produkują takie meble w różnych formach i odmianach. Poniższe tabele są słusznie uważane za najpopularniejsze i najbardziej potrzebne:

  • Kwadrat
  • Okrągły
  • Owalny
  • Prostokątny
  • Trójkątny (sektor)

Każdy z tych mebli zmieści się w niemal każdym wnętrzu. Opcja szkła jest uważana za bardziej oryginalne i nietypowe rozwiązanie. Jest mało prawdopodobne, aby udało się połączyć z klasycznym wystrojem pomieszczenia. Natomiast w pomieszczeniach o nowoczesnej aranżacji będzie miała elegancki i oryginalny wygląd.

Jak wybrać stół Jeśli kupujący ma na celu zakup wykwintnych, stylowych i harmonijnych mebli, racjonalnie jest zwrócić uwagę na zestaw kuchenny. Zwykle zawiera stół jadalny, krzesła i miękki narożnik, które są urządzone w jednym stylu. Osoby, które mieszkają w domach i mieszkaniach o stosunkowo niewielkiej powierzchni i lubią przyjmować gości, znajdą odpowiedni stolik lub książkę. Można je kompaktowo złożyć, przekształcając w razie potrzeby w duży i pojemny stół. Dużo uwagi należy poświęcić materiałowi produkcyjnemu. Szczególnie popularne są modele wykonane z naturalnego drewna. Są jednak droższe, więc wielu potencjalnych nabywców przygląda się sztucznemu drewnu. Wyróżnia się niską ceną, łatwością konserwacji oraz odpornością na zewnętrzne czynniki drażniące. Taki stół wytrzymuje długotrwałe użytkowanie, nie boi się nadmiaru wilgoci ani dużych obciążeń.

Wybierz duży stół czy mały stół zależnie od pomieszczenia

Stół do jadalni to uduchowione, ciepłe miejsce w mieszkaniu lub domu, ponieważ członkowie rodziny codziennie gromadzą się wokół niego, aby zaspokoić głód i dzielić się najnowszymi wydarzeniami z życia. To obowiązkowy mebel, dlatego należy traktować go odpowiedzialnie. Stół do jadalni powinien być stabilny, wygodny i odpowiadać potrzebom użytkowników. Ważnym warunkiem jest również czystość środowiska. Jeśli planujesz kupić stół do jadalni, wybierz produkt wykonany z bezpiecznych materiałów i upewnij się, że posiada certyfikat jakości.

Ergonomiczne cechy stół drewniany

Wybierz, biorąc pod uwagę układ i powierzchnię pokoju. W każdym indywidualnym przypadku potrzebny jest ergonomiczny stół (do jadalni, do salonu do zwykłej kuchni). Zmierz obszar, w którym planujesz go zainstalować, pozwoli to poprawnie określić rozmiar i kształt. Do małego pokoju można kupić kompaktowy okrągły lub kwadratowy stół, na dużą przestrzeń - prostokątny lub owalny odpowiednik. Weź również pod uwagę następujące zasady ergonomii:

  • optymalna odległość od ściany do stołu wynosi 80 cm (70 cm to minimum, w przeciwnym razie osoba jedząca nie będzie mogła przesunąć krzesła i wstać bez przeszkadzania innym);
  • przestrzeń między grupą restauracyjną a miejscem pracy wynosi 90 cm;
  • odległość od stołu do ściany, biorąc pod uwagę przejście, wynosi od 1 metra.

Zestawy mebli do jadalni

Aby kupić produkt do jadalni lub salonu o optymalnym kształcie i rozmiarze, należy zaplanować przyszłe rozmieszczenie mebli. Jeśli jest bardzo mało miejsca, polecamy kompaktową wersję składaną. W święta, gdy goście zbierają się w domu, zamieni się w obszerny stół dla 8 lub więcej osób. Przydatne: modele owalne pomieszczą więcej osób ze względu na brak ostrych narożników.

Oferta, promocja, ceny - zamów stoły w sklepie online

Wybór stołów do jadalni stanowi nie lada wyzwanie. Wszystko zależy od tego cze chcemy gościć więcej osób, czy wolimy w naszym mieszkaniu nie przyjmować gości. Stoły do jadalni mogą być rozsuwane, rozkładane, modułowe. Dzięki tym funkcjom możemy z małego stołu wyczarować naprawdę pokaźne miejsce do jedzenia wśród znajomych i najbliższych. Stoły w stylu loft z drewnianymi blatami i metalowymi elementami czy stoły w stylu angielskim? Każdy ze styli przedstawimy Państwu szczegółowo.

do góry
  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło