Regaly

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Filtrowanie

Cena

720,00 zł - 735,00 zł

Regał – najwygodniejszy mebel do przechowywania drobiazgów w domu

W sklepie internetowym Allmeblo, regały do salonu to szafka z całkowicie otwartymi półkami, na których możesz zobaczyć wszystko, co na nich postawisz. Regał z otwartymi półkami w domu są jak witryna sklepowa, gdzie wszystko znajduje się niezwykle wygodnie i przejrzyście. Aby uzyskać właściwą rzecz z półki, po prostu wyciągnij rękę. Piękne drewniane regały z różnymi rodzajami półek do domu w różnych konfiguracjach kupisz właśnie tutaj, wybierając odpowiedni model z naszej oferty mebli.

Co możesz przechowywać w swoim regale?

Czasami wydaje się, że lepiej po prostu zamówić półkę, ale warto kupić regał, choćby dlatego, że daje więcej miejsc, w których można postawić różne drobiazgi, elementy wystroju. Czasem piękne pudła czy kosze kupuje się specjalnie do regału, a wtedy każda półka zamienia się w najwygodniejszy system przechowywania. W tym formacie bardzo wygodne jest przechowywanie akcesoriów i innych przedmiotów. Istnieje wiele innych możliwości wykorzystania stojaka:

  • W przedpokoju system regałów stanie się miejscem do przechowywania czapek, rękawiczek, okularów i kluczy. Dolne sekcje nadają się do przechowywania pudełek z butami lub różnych artykułów gospodarstwa domowego.
  • W sypialni lub salonie najczęściej kupują drewniany regał z otwartymi półkami, taki regał wygląda świetnie i zawsze jest gotowy do schowania nie tylko książek, ale także innych rzeczy: ramek na zdjęcia, akcesoriów, przedmiotów dekoracyjnych, a nawet kwiatów. Dodatkowo system szafa-półka-półka przyjmuje format all-in-one i jest bardzo wygodny.
  • W biurach logiczne jest zastosowanie szafy z otwartymi półkami i taki regał najlepiej nadaje się do przechowywania dokumentów, a nawet umieszczania różnego sprzętu - na przykład drukarki.
  • W pokoju dziecięcym przyda się również otwarta półka regałowa. Posłuży do umieszczania zabawek, książeczek, zeszytów - zależy to od wieku dziecka i jego potrzeb. Dzięki takim meblom dziecko będzie miało dostęp do wszystkich swoich rzeczy

Dlaczego warto kupić regał w naszym sklepie?

Gdy zdecydujesz się zamówić regał, cena w naszym sklepie bardzo mile Cię zaskoczy. Dostarczamy Państwu produkowane z najwyższą starannością regału, jesteśmy bezpośrednim, producentem, dlatego zakup regału drewnianego u nas okazuje się tak opłacalnym rozwiązaniem - cena kształtowana jest na podstawie kosztu produkcji. Dodatkowo gwarantujemy, że wszystkie drewniane regały w naszym sklepie wykonane są zgodnie z europejskimi standardami jakości, wyłącznie z naturalnych i przyjaznych środowisku materiałów.

do góry
  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło