Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Filtrowanie

Cena

450,00 zł - 1 080,00 zł

Czy kupić materac w sklepie internetowym?

Biorąc pod uwagę potrzeby nabywców materacy różnego typu, różnych rozmiarów i różnych cen, oferujemy dość szeroki wybór różnych produktów z tego planu. Oczywiście szczególnie polecamy zwrócić uwagę na materace ortopedyczne, które łączą w sobie wszystkie zalety zwykłych materacy. Ponadto zawsze mamy wszystko, co niezbędne, aby zapewnić wszelkie potrzeby osoby w jakości wypoczynku za pomocą materaca. Zawsze możesz kupić u nas następujące produkty.

  • Materace dziecięce . Nie jest tajemnicą, że rozwijające się ciało dziecka potrzebuje wysokiej jakości miejsca do odpoczynku. Niezbędny jest zakup wysokiej jakości materaca dla dzieci, ponieważ to w dzieciństwie kształtuje się konfiguracja kręgosłupa. W naszym asortymencie znajdują się unikalne rozwiązania dla dzieci w przystępnych cenach
  • Materace medyczne . Właściwości ortopedyczne współczesnych pozwalają na ich zastosowanie w terapeutycznej korekcji postawy człowieka i ogólnej optymalizacji stanu ludzkiego kręgosłupa.
  • Materace dla hoteli. Jak wiadomo, w hotelach obciążenie mebli i ich akcesoriów jest dość duże. Tymczasem konieczne jest zapewnienie jakości wypoczynku wszystkim odwiedzającym. Wysokiej jakości, niezawodny materace zapewniają najlepszą jakość wypoczynku.

Te, jak i wiele innych rodzajów materacy oferowanych w naszym sklepie internetowym, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, idealnym systemem wentylacji oraz doskonałymi właściwościami pozwalającymi na optymalne podparcie kręgosłupa. Oferujemy tak popularne odmiany nowoczesnych materacy, które posiadają różnorodne właściwości, dzięki którym można je wykorzystać do rozwiązywania najróżniejszych zadań.

Komfortowy materac kluczem do spokojnej nocy

Wygodny sen to podstawa szczęśliwego i zdrowego życia. Po dobrze przespanej nocy cały dzień od razu staje się lepszy. Wiele osób bagatelizuje problem odpowiednio dobranego materaca wrzucając je wszystkie przysłowiowo do „jednego worka”. Na rynku dostępny jest bardzo duży wybór tego elementu umeblowania. Warto poznać precyzyjnie swoje oczekiwania zadbać o komfortowy sen na dłużej.

Łóżka z wyborem materaca jakiego potrzebujesz

Nasze łóżka tapicerowane sprzedajemy bez materaca, jednak włączając stelaż. Dobór materaca osobno zapewnia komfort materaca idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom. Pierwszym kryterium, które musi spełnić materac, aby określić go mianem komfortowego jest oczywiście rozmiar. Powinien być przynajmniej 20 cm dłuższy niż wzrost danej osoby. Pojedyncze łóżko wystarczy, żeby miało na szerokość 90 cm, natomiast podwójne dla par standardowo przyjmuje się, że powinno mierzyć 160 cm. Co jednak jeśli przestrzeń i Twoje pomysły aranżacyjne nie idą w parze ze standardowymi wymiarami? Z przyjemnością skroimy mebel specjalnie dla Ciebie. Nie warto zbytnio odbiegać od zaleceń, ale czasami nie da się inaczej niż zrezygnować z 10 cm szerokości. Nic straconego! Spieszymy z pomocą.

Wybór materaca kluczowy dla zdrowych pleców

Powierzchnia na której śpimy powinna dawać jak najlepsze wsparcie kręgosłupowi, mięśniom oraz kościom. Dlatego ciężka osoba powinna wybrać materac twardszy, a lżejsza bardziej miękki. Tak, aby zrównoważyć różnice wagowe. Wśród rodzajów materaców wyróżnić można m.in. piankowe, sprężynowe oraz kieszeniowe. W każdym z tych rozwiązań kluczową rolę spełniają materiały, z których materace zostały wykonane. Jako polski producent mebli tapicerowanych dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Mimo niezwykłej staranności w wykonaniu utrzymujemy przystępne ceny. A to wszystko w trosce o Ciebie i Twoją rodzinę. Zadbamy o to, by satysfakcjonujący sen nie był wyjątkowym wydarzeniem, a zagościł w Twoim życiu na codzień. Jeśli masz jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Napisz do nas.

do góry