Śmietankowe pojedyncze łóżko kontynentalne
Śmietankowe pojedyncze łóżko kontynentalne Wymiary łóżka Largo Łączniki łóżek kontynentalnych Podwójne łóżko kontynentalne Beżowe pojedyncze łóżko kontynentalne Brązowe pojedyncze łóżko kontynentalne Jasne szare pojedyncze łóżko kontynentalne Grafitowe pojedyncze łóżko kontynentalne Czarne pojedyncze łóżko kontynentalne Granatowe pojedyncze łóżko kontynentalne Zielone pojedyncze łóżko kontynentalne Żółte pojedyncze łóżko kontynentalne Pojedyncze łóżko kontynentalne z pikowanym zagłówkiem Pojedyncze łóżko kontynentalne z pikowanym zagłówkiem

Łóżko kontynentalne do hotelu LARGO 70x200cm

527,64 zł

ŁÓŻKO KONTYNENTALNE LARGO

Pojedyncze łóżko kontynentalne LARGO o wymiarach 70x207cm pod materac 70x200cm to łóżko, które nadaje się do pensjonatów, hoteli oraz domów na wynajem. Łóżko pojedyncze z łatwością zamienisz na podwójne łóżko dzięki sprytnemu zastosowaniu odpowiednich łączników. Połóż materac i ciesz się dowolnością kombinacji.

Skonfiguruj i kup

Ilość

 

Wysyłka od 99,00zł

 

Zwroty i reklamacje

 

24 miesiące gwarancji

 

Czas realizacji: od 7 dni roboczych

ŁÓŻKO KONTYNENTALNE LARGO 70x200cm


✔ Rodzaj tkaniny: Zobacz galerię tkanin 

Dodatkowe informacje:

✔ Konstrukcja mebla: Drewno, płyta wiórowa.
✔ Strona: UNIWERSALNY
✔ Schowek na pościel: NIE.

✔ Wymaga montażu: TAK.

Kontynentalne łóżko LARGO o wymiarach 70x207cm pod materac 70x200cm to łóżko, które nadaje się do pensjonatów, hoteli oraz domów na wynajem.Stelaż łóżka zaprojektowaliśmy tak, by można było go łączyć z drugim łóżkiem za pomocą specjalnych łączników. 

Łączniki

Tworząc tym samym podwójne łóżko sypialniane.


Ocena 
Użytkownik 2021-01-12

Polecam

Napisz recenzję
Podobne produkty
  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło