Koszty i sposób dostawy mebli tapicerowanych:

Meble tapicerowane wysyłamy do Państwa zabezpieczone na paletach. Przesyłki obsługują firmy DHL, PEKAES, RABEN, ROHLING SUUS. Są to przesyłki rejestrowane. W dniu wysyłki informujemy Państwa o fakcie nadania przesyłki wysyłając z naszego BOK wiadomość sms. Później wystarczy już tylko śledzić tracking. Zawsze chętnie też w ramach możliwości pomożemy jeśli natkną się Państwo na problemy z dostawą.  Koszty wysyłki są uzależnione od wagi i wielkości mebli. Wszystkie produkty z wagą powyżej 30kg wysyłamy na paletach.

Kanapy, małe narożniki     - 99,00zł przesyłka z płatnością przy odbiorze/ koszt następnej sztuki 99,00zł

                                     - 149,00zł przesyłka przedpłacona/ koszt następnej sztuki 99,00zł

Duże sofy, duże narożniki -199,00zł przesyłka z płatnością przy odbiorze/ koszt następnej sztuki 199,00zł

                                     - 149,00zł przesyłka przedpłacona/ koszt następnej sztuki 99,00zł

Przesyłki doręcza również firma TransMebel. W przypadku tej opcji dostawa odbywa się po kontakcie przez kierowcę dzień przed dostawą. Również i w tym przypadku informujemy Państwa o dacie załadunku przewoźnika.

Koszty i sposób wysyłki mniejszych produktów:

  • przesyłka kurierska - 30,00zł koszt przesyłki dla przedmiotów do 30kg 

REGULAMIN DOSTAWY FIRMY TRANSMEBEL

1. Informujemy Państwa na temat daty załadunku potwierdzonego przez przewoźnika
2. W dniu załadunku kurier informuje na temat daty i przewidywanej godziny dostawy. Dostawy odbywają się w godzinach od 6 do 23
3. Termin i godziny dostawy ustala kierowca
4. W przypadku nie odebrania mebli przez klienta bez wcześniejszego poinformowania nas o niemożliwości odbioru koszty transportu pokrywa kupujący
5. Kierowcy nie wnoszą mebli. Kierowcy mają prawo odmowy dojazdu do posesji ze względu na utrudniony dojazd, który może doprowadzić do uszkodzenia samochodu bądź narażenia na złamanie przepisów drogowych. 6.W przypadku braku możliwości dojazdu naszego samochodu pod wskazany adres, kierowca może podjechać w najbliższe miejsce gdzie jest taka możliwość. Przenoszenie mebli w takim przypadku organizuje klient.
7. Klient nie ma możliwości wytyczenia własnego terminu oraz godziny dostawy. Nie jest to transport dedykowany.

TRANSPORT DEDYKOWANY

Możliwe jest zamówienie transportu dedykowanego. Wówczas otrzymują Państwo od nas informacje na temat aktualnej stawki kilometrowej lub/i stawki godzinowej przewoźnika.

do góry
  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło